شناسه : 43
جمعه, 03/09/1399 - 12:12
بازدید
ارسال توسط : webmaster
نویسنده : webmaster
مسوول سازمان بسیج دانشجویی

تکیه بر توانمندی‌های داخلی تنها راه مقابله با تحریم‌های دشمنان است

گودرزی با بیان اینکه دشمن و ضدانقلاب در تلاش است که مردم دیگر پشت سر حکومت دینی خود قرار نگیرند، گفت: با فشار تحریم و نفوذ در باورها و...تلاش دارند که مردم را از حکومت جدا کنند.

داود گودرزی مسوول بسیج دانشجویی با اشاره به اینکه برخی جریان‌های ضدانقلاب در داخل و خارج کشور به این جمع‌بندی رسیده‌اند که باید از داخل ایران،یک فرآیندی را در فرهنگ و سیاست ایران دنبال کنند تا مردم را از حاکمیت جدا کنند، گفت: دشمن و ضدانقلاب در تلاش است که مردم، دیگر پشت سر حکومت دینی خود قرار نگیرند و این کار را هم به واسطه تحریم‌ها، سخت کردن معیشت، نفوذ در باورها و عقاید و سبک زندگی مردم می خواهند تحقق ببخشند.

وی با بیان اینکه مهمترین روش مقابله با تحریم های امریکا، اتکا به توان داخلی کشور است، گفت: تنها در صورتی می توانیم در مقابل تحریم های دشمن بایستیم که از ظرفیت های داخلی و نیروهای خلاق و جوان کشورمان به بهترین نحو ممکن، بهره ببریم.

مسوول سازمان بسیج دانشجویی در پایان خاطر نشان کرد: امام خامنه ای می‌خواهند جوان انقلابی نسل سوم و چهارم در جنگ نرم به عنوان افسر جنگ نرم از بی‌تفاوتی بیرون بیایند و با یک اعتماد به نفس و با یک انگیزه مضاعف در مقابل دشمن بایستند و امروز هم باید تمام تلاش خود را بکار گیریم تا به فرمان رهبری عمل کنیم.

 

منبع: خبرگزاری بسیج

برچسب ها
نوشته های مشابه
0 دیدگاه