شناسه : 49
جمعه, 03/09/1399 - 12:24
بازدید
ارسال توسط : webmaster
نویسنده : webmaster
به مناسبت هفته دولت صورت گرفت

پیام تبریک رییس سازمان بسیج مستضعفین به مناسبت هفته دولت

سردار غیب پرور رییس سازمان بسیج مستضعفین، به مناسبت فرارسیدن هفته دولت، پیام تبریک صادر کرد.

سردار غیب پرور رییس سازمان بسیج مستضعفین، به مناسبت فرارسیدن هفته دولت، پیام تبریک صادر کرد. متن این پیام به شرح زیر است:

بسمه تعالی

پیام تبریک رئیس سازمان بسیج مستضعفین به مناسبت هفته دولت

رئیس جمهور محترم ، وزیران و اعضای ارجمند هیأت دولت جمهوری اسلامی ایران

با سلام و احترام؛

سپاس بی‌کران خداوند متعال را که در سایه توجهات حضرت ولی‌عصر(عجل‌الله‌تعالی‌وفرجه‌الشریف)و رهبری امام خامنه‌ای(مدظله‌العالی)، نظام مقدس جمهوری اسلامی در آستانه دهه چهارم از عمر مبارک خود و در قالب مردم سالاری دینی، دولت مردان و کارگزاران ارشد قوه مجریه خویش را در دولت دوازدهم در کمال آرامش و امنیت انتخاب نمود. رأی نمایندگان مجلس شورای اسلامی به وزیران پیشنهادی رئیس جمهور محترم، پس از بحث‌های جدی نمایندگان مردم و دفاعیات وزرای محترم پیشنهادی، برگ زرین دیگری بر افتخارات نظام مردم سالار دینی در جمهوری اسلامی ایران است.

بی‌تردید مسؤلیت‌ها در این نظام مقدس نعمتی از جانب پرورگار است تا مسؤلان با خدمت صادقانه به مردم خصوصاً محرومان و مستضعفان جامعه و حفاظت از نظام اسلامی و عزت آن در جهان، کمال و سعادت دنیوی و اخروی خود را تضمین نمایند.

اینجانب ضمن گرامی داشت یاد و خاطره شهیدان رجایی و باهنر که اسوه صداقت و خدمت به مردم بودند، و تبریک به وزرای محترم که توانستند رأی اعتماد مجلس شورای اسلامی را کسب نمایند، هفته دولت را به اعضای هیأت محترم دولت تبریک گفته و توفیق روز افزون ایشان را در خدمت به مردم و جامعه اسلامی و عمل به توصیه‌های داهیانه امام خامنه‌ای (مدالظله‌العالی) از خداوند متعال مسئلت می‌نمایم. همچنین فرصت را مغتنم شمرده و بار دیگر آمادگی بسیج را در کمک به دولت محترم در راستای حل مشکلات مردم در حوزه‌های مختلف، اعلام می‌نمایم.

سرتیپ پاسدارغلامحسین غیب پرور

رییس سازمان بسیج مستضعفین و

جانشین فرمانده کل سپاه در امور بسیج

برچسب ها
نوشته های مشابه
0 دیدگاه